درباره آموزشگاه ما

 بیشتر بدانید!

بهار علم نام مجموعه جوانی است که با هدف بالا بردن مهارت های معلمی و یادگیری بیشتر و اثرگذارتر برای دانش آموزان تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا علوم مهارت های معلمی را گسترش دهد و افراد توانمند برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در دنیای تکنولوژی حرفی برای گفتن داشته باشد. در همین راستا بهارعلم تا کنون بیش از 250  نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است.

پلی میان آموزش و بازار کارویژه معلمین برای تولید محتوای آموزشی

بهارعلم ، فراگیران خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در بهارعلم تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به تکنولوژی های نوین تدریس ، این معضل قدیمی را حل کنیم. همچنین برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان بهارعلم  بتوانند  موقعیت‌های بهتری را کسب کنند.

هدف آموزشگاه
راه کارهای آموزشگاه ما
کتب درسی

بهار علم طبق آخرین تغییرات کتاب های درسی محتواهای آموزشی ،نمونه سوال ،پاورپونت وجزوات درسی وفیلم های آموزشی راتولید می کند.

ایده‌های جدید

سعی ما براین است با ایده‌های به روز هم آموزش تولیدمحتوا داشته باشم و هم خودمان تمامی محتواهایمان رابا ایده های جدید خلق کنیم.

ویدیوهای رایگان

هدف از ایجاد ویدیوهای رایگان خدمت به نومعلمان ، دانشجویان ودانش آموزان سرزمینم است که بتوانند بیشترین بهره راببرند.

خدمات باکیفیت

هدف بهارعلم آموزش تولیدمحتواهای با کیفیت وبه روز است به معلمین است ؛ همچنین سعی می کنیم خودمان محتوای باکیقیت ارائه دهیم .

نظرات مشتریان
از رضایت شما ممنونیم
ممنونم از  جزوه  ریاضی چهارم کاملاً استاندارد و با آخرین تغییرات کتاب درسی  و درسنامه خیلی خیلی کامل که با این خرید این جزوه از هرنوع کتاب کمک درسی بی نیاز خواهید شد .بینهایت سپاسگزارم

زهرا محمدی

 

سلام خداخیرتون بده با این نمونه سوالات‌استاندارد با سوالات متنوع‌از چندین سایت خرید داشتم ولی سوالات شما از بقیه سایت ها یک سرو گردن بالاتره .اگرکسی قصدخرید دارد شک نکنیدکه فرصت از دست دادید.

علی قربانی
سلام چقدر آموزشهای تولید محتواتون عالیه مخصوصا هردو دوره پاورپوینت که بهترین دوره برای معلمان است به تمامی معلمین این دوره پیشنهاد میشه با خاطر جمعی تهیه کنید و درمحیط کار خاص تر از دیگران باشید.
مهشید سالاری
رشد و پیشرفت
افتخارات آموزشگاه
3600

ساعت آموزش تخصصی

1

مدرس حرفه ای و باتجربه

200

گواهینامه صادر شده

250

دانشجو و دانش آموزش