دوره آموزشی تولید محتوای موبایلی کهکشان

در حال حاضر هزینه ساده ترین محتواها 200 هزار تومان می باشد وشما با تمرین می توانید تولید محتوا سفارش بگیرید وکسب در آمد عالی را شروع کنید و می دانید که هزینه دریافتی از یک محتوا برابر با هزینه شرکت در این دوره است در واقع شما انسان هوشمندی هستی که روی خود سرمایه گذاری بی نظیری کردی!
تعداد جلسات :

80 جلسه

تعداد دانشجویان :
ویدیو معرفی
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
150000 تومان
شروع کنید
یا

در این دوره چه آموزش داده می شود؟

اگر معلم، مدرس یا تولید کننده محتوا هستید، این دوره یک انتخاب عالی برای شماست!

نام این دوره را تولید محتوای موبایلی کهکشان قرار دادیم؛ چون در این دوره شمابا آموزش انواع اپلیکیشن های کاربردی  وتخصصی فقط منوها و قسمت‌های مختلف رو یاد نمی‌گیرید! بلکه یاد می‌گیرید که از گوشی خود به عنوان یک جعبه ابزار حرفه‌ای برای ساخت تصویر، کاربرگ، ویدئو و… برای تولید محتوای حرفه‌ای خودتان استفاده کنید. در این دوره تلاش می‌کنیم شما به عنوان یک مدرس یا تولید کننده محتوا بتوانید ازاپلیکیشن ها و قابلیت‌های آن به بهترین نحو ممکن استفاده کنید.

در این دوره آموزشی قرار است چه مواردی را یاد بگیرید:

 • آموزش اپلیکیشن اینشات
 • آموزش اپلیکیشن کاین مستر
 • آموزش اپلیکیشن الایت موشن
 • آموزش اپلیکیشن موشن نینجا
 • آموزش اپلیکیشن کپ کات
 • آموزش اپلیکیشن پیکس آرت
 • آموزش اپلیکیشن ویوا کت
 • آموزش اپلیکیشن موشن لیپ
 • آموزش اپلیکیشن پینترست
 • آموزش اپلیکیشن کنوا
 • آموزش اپلیکیشن کم اسکنر
 • آموزش اپلیکیشن ادیت فایل پی دی اف

پیش نیاز های این دوره آموزشی

 شرکت در دوره تولید محتوای موبایلی کهکشان بهترین انتخابی است که تا به حال انجام دادید . توصیه می شود اگر با هیچ کدام از اپلیکیشن ها آشنایی ندارید نگران نباشید چون در این دوره تمام اپلیکیشن ها از صفر تا صد آموزش داده خواهد شد پس با خیال راحت در دوره شرکت کنید.

این مبلغ صرفا برای خرید یک دوره آموزشی نیست؛ بلکه یک نوع سرمایه‌گذاری بلند مدت است که بسیاری از نیاز‌های شما به عنوان یک مدرس را رفع می‌کند و قطعا صرفه اقتصادی آن به مراتب خیلی بیشتر از پرداخت به طراح یا تولید کننده محتواست!

آیا می دانید با شرکت در این دوره می توانید کسب در آمد داشته باشید ؟

در حال حاضر هزینه ساده ترین محتواها 200 هزار تومان می باشد وشما با تمرین می توانید تولید محتوا سفارش بگیرید وکسب در آمد عالی را شروع کنید و می دانید که هزینه دریافتی از یک محتوا برابر با هزینه شرکت در این دوره است در واقع شما انسان هوشمندی هستی که روی خود سرمایه گذاری بی نظیری کردی!

پس اگر معلم هستید و با توجه به شرایط به وجود آمده وتدریس آنلاین تا دیر نشده خودت دست به کار شو و بهترین محتواها را طبق سلیقه خودت بساز.

روش کار ما در این دوره به چه صورت است؟

با خرید این دوره شما به صورت مستمر به جلساتی که در طول هفته در سایت قرار می‌گیرد دسترسی خواهی داشت. از هر زمانی که در این دوره شرکت کنید، به تمام جلسات قبلی که در سایت بارگذاری شده، به راحتی دسترسی دارید و می‌توانید آنها را دانلود کنید و بارها و بارها ببینید. این دوره به مدت 2 ماه ادامه دارد و شما می‌توانید به طور همزمان تمرینات را انجام دهید و در صورت بروز مشکل مدرس  به شما کمک خواهد کرد . همچنین به گروه پشتیبانی تلگرام خواهید پیوست که سوالاتتان را بپرسید و در اولین فرصت پاسخگو خواهیم بود .

 

 

 

اینشات

کاین مستر

کپ کات

الایت موشن

پیکس آرت

::: دوره‌های مفید دیگر :::
فهیمه رشیدی
/5