درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید!

بهار علم نام مجموعه جوانی است که با هدف بالا بردن مهارت های معلمی و یادگیری بیشتر و اثرگذارتر برای دانش آموزان تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا علوم مهارت های معلمی را گسترش دهد و افراد توانمند برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در دنیای تکنولوژی حرفی برای گفتن داشته باشد. در همین راستا بهارعلم تا کنون بیش از 150  نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است.

پلی میان آموزش و بازار کارویژه معلمین برای تولید محتوای آموزشی

بهارعلم ، فراگیران خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در بهارعلم تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به تکنولوژی های نوین تدریس ، این معضل قدیمی را حل کنیم. همچنین برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان بهارعلم  بتوانند  موقعیت‌های بهتری را کسب کنند.

مراحل آغاز به کار و رشد

با راه اندازی مجموعه بهارعلم درسال 1397 سعی کردیم به روزترین و استاندارد ترین نمونه سوالات پاورپونت ها را در اختیار معلمین و دانش آموزان قرار دهیم .

درسال 1398 با ارائه فیلم های آموزشی جذاب به صورت انیمیشنی ومحتواهای بی نظیر بهارعلم رشد زیادی کرد و به عنوان سایت محبوب آموزشی شناخته شد. 

اولین دوره آموزشی دوره آموزشی پاورپونت و انیمیشن بود که مورد استقبال زیادی قرار گرفت و سعی کردیم دوره های قوی تر و به روز تری را ارائه دهیم .

×
اسکرول به بالا