قوانین و مقررات

با تشکر از اینکه وب سایت بهار علم را جهت فعالیت انتخاب کرده‌اید. وب سایت بهارعلم با هدف ایجاد گنجینه نمونه سوالات امتحانی، آزمون های علمی و محتوای آموزشی مقطع ابتدایی آموزش و پرورش شروع به فعالیت نموده است. گنجینه‌ای که نمونه سوالات و محتوای آموزشی آن توسط مدیر وب سایت(فهیمه رشیدی)  به روز می‌گردد و امکان دسترسی به مطالب برای عموم دانش‌آموزان، دبیران و مدارس کشور با یک جستجوی ساده فراهم می‌گردد.

قوانین عمومی

1- این سایت تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافقنامه حاکم خواهند بود.

2- کلّیه‌ی مکاتبات الکترونیکی میان کاربران و بهارعلم از طریق سیستم تیکت (پیام درون سایت) صورت می‌گیرد. ارسال پیام از طریق این سیستم به منزله‌ی ابلاغ تلقّی می‌گردد.

3- همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و مکاتبات و پاسخ‌های احتمالی بهارعلم به درخواست‌ها از طریق آنها صورت می‌گیرد.

ثبت نام

4- برای ثبت نام در سایت باید یک شماره موبایل یا آدرس ایمیل معتبر داشته باشید که در فرآیند ثبت نام از طریق ارسال کد تایید احراز هویت می‌شود.

5- کاربری هر فرد شامل نام و نام خانوادگی باید با اطلاعات مدارک شناسایی مطابقت داشته باشد و در صورت عدم تطابق، بهارعلم مجاز به ارائه خدمات به این گروه از مشتریان نخواهد بود. لازم به ذکر است که این امر به منظور جلوگیری از سو استفاده‌های احتمالی و مواردی نظیر جلوگیری از خرید با کارت‌های سرقت شده و موارد مشابه در نظر گرفته شده است.

6- کاربر تأیید می‌نماید که حداقل 18 سال تمام سن دارد یا اینکه تحت نظارت والدین خود در سایت فعالیت می‌کند

7-در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه‌شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را از طریق «ایمیل» به بهارعلم اعلام نماید تا ضمن پیگیری و اصلاح نسبت به مسترد کردن وجه  اقدام کند.

8- هر گونه کپی برداری از محتواهای سایت در تالیف کتاب، جزوه، نرم افزار و وب‌سایت‌ها به هر شکلی ممنوع است. استفاده تجاری از محتواها مطابق قانون «حمایت از حقوق مولف در بستر مبادلات الکترونیکی، قانون ترجمه و تکثیر و قانون تجارت الکترونیکی» مجاز نیست.

9-انتشار مطالب وب سایت فقط با نام بهارعلم و قرار دادن لینک مستقیم به مطلب موجود در بهارعلم ، در وبلاگ‌ها یا سایت‌های دیگر مجاز است .

10- با خرید هر محتوا، صرفاً مجوز بهره‌برداری از آن‌ به‌صورت غیر انحصاری، غیر قابل انتقال، بدون محدودیت زمانی و برای یک شخص به شما اعطا شده است. با این حال تکثیر در تعداد محدود (دانش آموزان یک مدرسه) مجاز است.

11- عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود، مانع تحویل محصول نمی‌گردد و خریدار باید مشکل را با پشتیبانی جهت رفع در میان بگذارد.

سیاست‌ حفظ حریم خصوصی

12- در صورت استفاده از بهارعلم  با سیاست‌های آن موافقت می‌کنید. ما تنها اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کنیم که با آن بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم و حساب کاربری شما را در برنامه بهبود دهیم. ما از اطلاعات شخصی شما استفاده‌ دیگری نخواهیم کرد.

[برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد سیاست‌ها بر روی دکمه زیر کلیک کنید. ]


اینجا کلیک کنید